Yayında.tv
Webinar Platform

Şirket içi veya müşterilerilerinize yönelik canlı yayınlarınızı, kurumsal kimliğinize uygun bir şekilde hedef kitlenize ulaştırın!

Yayında Tv Webinar Platform Neler Yapabilir?

• Güvenilir canlı yayın aktarımı

• Kullanıcılarınıza özel üyelikli giriş paneli

• Detaylı Raporlama

• İzleyicilerden soru alma

• Özelleştirilebilir arayüz

• Geçmiş yayınların kayıtlarıa erişim

• Ayrıntılı kullanıcı yönetimi

• Dil Desteği

CANLI YAYIN PRODÜKSİYON

Canlı yayın ekibimizle; ihtiyaç duyulan içeriklerin çekimlerini profesyonel reji,ses ve yeni nesil kameralarla gerçekleştiriyoruz

TANITIM VE LANSMAN YAYINLARI

Kurumunuzda yapılacak olan ürün tanıtım ve lansman toplantılarını canlı yayınlayıp, müşterilerinize ve uzaktaki çalışanlarınıza ulaştırıyoruz

FUAR VE KONFERANS YAYINLARI

Gerek düzenlenen fuarların reklam çalışmaları gerekse fuara katılım gösteren firmaların lansman ve tanıtım faaliyetlerini ayrıca profesyonel iş dünyasını bir araya getiren zirveler ve konferansların tüm canlı yayın isteklerine, kapsamlı çözümler sunuyoruz.

KONSER VE FESTİVAL YAYINLARI

Açık alanda ve kapalı alanda gerçekleştirdiğiniz tüm konser ve festivallerinizi, milyonlara canlı yayınlarla taşıyoruz. Sesinizi tüm Türkiye hatta Dünya’ya beraber duyuralım.

MİTİNG VE TOPLANTI YAYINLARI

Siyasi parti mitingleri, oda,dernek ve vakıf toplantıları ya da şirketler özelindeki iç iletişim toplantılarını açık devre veya kapalı devre olarak tüm izleyici kitlesine ulaştırıyoruz.

MEDİKAL OPERASYON YAYINLARI

Medikal operasyonların tüm süreci sterilizasyon şartlarına uygun bir şekilde çekimini yapıyor; canlı olarak internet üzerinden tıp dünyasında ki hedef kitlenizle paylaşıyoruz.

E SPOR TURNUVA YAYINLARI

Yayinda.TV ile göster kendini!

Espor turnuvaları kendi alanına has çekim teknikleri ve yayın özellikleriyle pek çok akıştan farklı nitelik ve tecrübeler gerektirir. Ekip olarak gerçekleştirmiş olduğumuz Espor turnuvalarını binlerce izleyiciye birbirinden farklı platformlardan ulaştırmış, hiçbir head shotı penta killi kaçırmamış bir ekip olarak, GG bizim işimiz.

REKLAM FİLMLERİ

Müşteri arttırma ve marka bilinirliği gibi hususlarda ürüne ve markaya pozitif değer katan reklam filmlerinin çekimlerini yapıyoruz.

SHOWREEL ÇEKİMLER

Bir firmanın, ürünün ya da bir kişinin tanıtım amacıyla yapacağı 2-3 dakikayı geçmeyecek yapımlardır. Çoklu çekim açıları ve ek bilgi sunumlarıyla yaratıcı bir yapım ortaya koyuyoruz.

TIME LAPS ÇEKİM

Yapıların, araçların ve eserlerin yapım süreçlerini başından sonuna kadar takip ediyor; fotoğraf veya video olarak arzu ettiğiniz formatta bu çekimleri gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel Ekipmanlar

Her ortama ve her duruma uygun yayıncılık çözümleri

Flycam

Çekim

1 metre ile 1000 metre arasında 360 derece çekim manevra kabiliyetine sahip profesyonel drone helikopterlerimizle uçuşa uygun iç ve dış mekanlarda çekimleri gerçekleştirmekteyiz. Klip ve showreel çekimlerinin yanı sıra canlı yayınlayacağınız konser,etkinlik ve gösterilerinizde flycam den aldığımız görüntüyü canlı yayına verebiliyoruz(flycam live uplink) Böylelikle fantastik açıları izleyicilerinize sunuyor, canlı yayınlarınızı görsel bir şölene dönüştürüyoruz.

Jimmy Jib

Çekim

İç ve dış mekanlarda düzenlenen yayınlarda kullanılan jimmy jib, mekanların fiziki özelliklerine göre 10-19 metre arasında bir uzunlukta kullanılabilir. Konser,klip ve showreel çekimlerinin yanı sıra talkshow ve siyasi parti mitinglerinde,toplantılarda ve zorlu çekim koşullarında sıklıkla kullanılmaktadır. Jimmy Jib ile uzak noktalarda kadraja girecek olan nesneleri anlık duruma göre uzaktan kumanda ile pan veya tilte uygun, zoomlu ve zoomsuz çekebiliyoruz.

UYDU UPLINK - DOWNLINK

İnternet imkanının olmadığı ya da upload oranlarının düşük olduğu ortamlarda uydu üzerinden internete bağlanıp yayın göndermek için Uplink hizmeti almanız yeterlidir. Uplink hizmetinde veriler sadece uyduya gönderilir. Downlink hizmetinde ise sadece veri alınır. Hem uydudan sinyal alınıyor hem de uyduya sinyal göndererek iletişim sağlanması da mümkündür.

PROFESYONEL REJİ VE YÖNETMEN HİZMETİ

Konusunda yüzlerce yayın geçmişi olan deneyimli yönetmen kadromuzla ve profesyonel reji ekipmanlarımızla; izleyicilere kadraja ve aksa uygun en kalite yayını ulaştırmanın gayreti içerisindeyiz.

KESİNTİSİZ ALT YAPI EN HIZLI İLETİM

Yayınlarımızın, internet üzerinden donmadan, takılmadan hızlı biçimde izleyicilerle buluşması için Mediatriple CDN’in bize sunmuş olduğu alt yapı hizmetinden yararlanıyoruz.

İletişime Geç