Mediatriple:

Mediatriple, Yayında TV'yi çatısı altında barındıran ve sektörde kendini kanıtlamış bir alt yapı ve CDN hizmeti sağlayıcısıdır. Mediatriple çatısı altında oluşumuz, müşterilerimize daha güçlü, çökmeyen bir altyapı sunarak güvenli ve kesintisiz bir canlı yayın deneyimi yaşatmamıza olanak tanıyarak, sektör standartlarını aşmayı amaçlayan bir güvence sağlar.

Videoonly:

Videoonly, video yönetim sistemi platformu olarak öne çıkan bir iş ortağımızdır. Bu iş birliği, Yayında TV'nin geniş prodüksiyon hizmet yelpazesini daha da güçlendirmemize katkı sağlar. Videoonly'ın özgün çözümleri, içerik yönetimi ve video optimizasyonu konularında uzmanlaşmış olmasıyla dikkat çeker. Bu iş birliği sayesinde, müşterilerimize özelleştirilebilir ve etkili video içerikleri sunma kapasitemizi artırabiliriz.

İş ortaklarımızla olan sağlam ilişkilerimiz, sektördeki değişimlere hızla uyum sağlamamıza ve müşterilerimize en güncel ve verimli hizmetleri sunmamıza olanak tanır. Yayında TV, iş ortaklarıyla birlikte geleceğe yönelik başarı dolu adımlar atmaya devam edecektir.