TANITIM İÇİN ÖNCEDEN ÇEKİLEN GÖRÜNTÜLERİN MONTAJLANARAK YAYINLANMASI:

Çekimi yapılan mecraların etkili bir şekilde tanıtılması için önceden çekilen görüntülerin profesyonel bir montaj sürecinden geçirilerek yayına hazır hale getirilmesini sağlıyoruz. Böylece izleyicilere etkileyici ve dikkat çekici içerikler sunuyoruz.

ARŞİV VEYA TEKRAR YAYIN İÇİN MONTAJLANMASI:

Çekilen görüntülerin arşivlenmesi veya tekrar yayınlanması gerektiğinde, bu materyalleri düzenleyip montajlıyoruz. Arşiv çözümlerimiz sayesinde, geçmişe dönük içeriklere hızlı ve kolay bir erişim sağlıyoruz.

KISA SÜRELİ ARŞİV ÇÖZÜMLERİ:

İhtiyaca özel olarak 20Tb kadar kısa süreli arşiv çözümleri sunuyoruz. Özellikle özel etkinlikler, kampanyalar veya projeler için hızlı arşivleme ve düzenleme hizmetleriyle önemli anları koruyor ve istenildiğinde kolayca kullanılabilir hale getiriyoruz.

ÇEKİMİ YAPILAN MECRALARIN VİDEO FORMATLARINA VE İŞLETİM SİSTEMLERİNE UYGUN HALE GETİRİLMESİ:

Çekilen görüntülerin farklı mecralar ve işletim sistemleri için uygun hale getirilmesi, video formatlarının dönüştürülmesi ve optimize edilmesi konularında uzman ekibimizle hizmet sunuyoruz. Böylece içerikleriniz her platformda sorunsuz bir şekilde yayınlanabilir.

Profesyonel video montaj ve post prodüksiyon hizmetlerimizle, çekilen içeriklerinizi en etkili şekilde kullanarak izleyicilerinizi etkilemenize yardımcı oluyoruz.